top of page
Botulinum toksin

Botoks kas içerisine botulinum toksin uygulanarak kas hareketlerini durduran veya kas gücünü azaltan bir uygulamadır. Uygulama mimik kaslarına yapılmaktadır.

Dolgu Uygulamaları

Dolgu uygulamaları hyaluronik asit içeren maddeler ile yapılmaktadır. Dudak dolgusu, Göz altı ışık dolgusu, Yanak dolgusu, Nasolabial dolgu vs...

PRP

PRP kişinin kendi kanından özel kitler yardımı ile ayrıştırılarak elde edilen, içerisinde büyüme faktörlerini içeren plazmalardır.

H-100/Gençlik Aşısı

İsmini üründen alan bir uygulamadır. İçeriğindeki hyaluronik asit, mannitol, vitamin, mineral ve peptitler kollajen ve elastin sentezini arttırmak amacı ile yapılmaktadır.

Altın İğne/İğneli Radyofrekans

Başlığındaki iğneler yardımı ile cilt altına verdikleri enerji ile cilt altında oluşan hasarın gerilemesi ve kollajen sentezinin arması amacı ile uygulanabilmektedir. 

Kollajen

Cilt üzerine yapılan bir çok uygulamada kişinin kollajen sentezinin artması hedeflenmektedir. Fakat yeterli düzeyde sentez yapılamaz ise dışarıdan saf kollajen enjeksiyonu yapılabilmektedir.

Iv-Glutatyon/ C

Glutatyon hücre içi enerji üretiminde rol alan bir moleküldür. Yüksek doz C vitamini melanosit metabolizmasında etkili olabilmektedir.

Karbon Peeling

Cilt üzerine uygulanan karbon maskenin Q-Switched lazer ile uzaklaştırılması işlemidir. İşlem cilt altı kollajen uyarımı ve gözeneklerde sıkılaşma amacı ile yapılmaktadır.

Dövme Silme

Dövme silme işleminde Q-Switched Nd-Yag lazerler kullanılmakta. Cilt altındaki dövme boyalarının parçalanıp uzaklaştırılması amacı ile yapılabilmektedir.

Klasik Cilt Bakımı

Cilt üzerinde günlük yaşantıda oluşan ölü tabakanın uzaklaştırılması ve sebum salgısından kaynaklanan yağlanmanın azaltılması amacı ile yapılabilmektedir.

Pb Serum

Pb serum içeriğindeki Kollajenaz, Lipaz ve Elastaz ile kollajen stimülasyonu, bölgesel yağlanma, göz altı torbalanmasında tercih edilebilir.

Mezoterapi

İçeriğinde vitamin, mineral, peptit, protein ve amino asitleri barındıran cilt kalitesini ve lifting etkisini arttırmak amacı ile yapılan uygulamalardır.

İp Askı/Örümcek Ağı

İp uygulamaları askılama ve örümcek ağı tekniği olarak adlandırılan yöntem ile 2 şekilde yapılmaktadır.İşlemlerde yüzün toparlanması ve cilt kalitesinin artması hedeflenmektir.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Bünyesinde barındırdıkları solüsyonlar ve vakum sistemi ile kısa sürede etkin bir bakım yapma imkanı sunmaktadır.

Leke Tedavisi

Leke tedavisinde lazer, enzim, lokal ve sistemik tedaviler tek başına veya birlikte kombine tercih edilebilir.

bottom of page